Červen 2008

General Motors TEN Event

29. června 2008 v 17:28 Public Apearances
Jak jsem slíbila, přidávám něco do rubriky Heroes. Jako první tu mám nějaké starší fotky z 20.2.2007 kdy byli hrdinové na akci General Motors TEN Event. Bohužel fotek je málo a nejsou v moc dobré kvalitě.

Updates

27. června 2008 v 15:21 News
Zdravím!
Nejdříve bych vám chtěla poděkovat za velkou účast v diskuzi o Haydeniných účesech! Většině z vás, jak jsem předpokládala, se Hay nejvíce líbí v dlouhých blond vlasech, ale hodně jste chválili i hnědé vlasy.
Jinak dnes začaly konečně prázdniny! Taky jste se tak těšili? Já tedy rozhodně, ale určitě se mi bude po někom ze školy stýskat.
A co vysvědčení? Doufám, že v pořádku:)
Co týká blogu, zatím neplánuji během prázdnin nějaké velké změny, ale samodřejmě se budu dál snažit tento blog dobře vést. Určitě opět přibude něco v rubrice HEROES.
Nový desing plánuju někdy po něděli, ale ještě nevím kdy přesně, protože desing ještě nemám vytvořený a zatím nemám ani žádný nápad, rozhodně by měl být letní.
Přeji krásné prázdniny!

Diskuze k účesům

25. června 2008 v 17:27 Visage
V poslední době jsme si mohly všimnout několika účesů, ve kterých se Hayden objevila. Samodřejmě základem jsou její původní krásně dlouhé blonďatévlasy. Pak ale přišla veliká změna, kterou byl velice krátký sestřih. Nevypadá sice špatně, ale podle mě to není ono! K Hayden se dlouhé vlasy krásně hodí. Ale to není vše! O víkendu se obejvili fotky z natáčení Heroes, kde má Hayden zase jiný účes a to tmavé vlasy, které se mi moc zalíbili (předpokládám ale, že je to paruka, nebo spíš nějaký příčesek).
A mě by zajímalo, jako to vidíte vy! Které z těchto účesů se vám na Hayden líbí nejvíce? Své názory můžete psát do komentářů, nebo hlasujte v anketě pod článkem.

Anketa

Hayden & Milo on Heroes Set

23. června 2008 v 14:49 In Heroes
Přidávám asi už poslední fotky ze soboty 21.6.08, kdy se natáčel seriál Hrdinové. Mezi natáčením si na sebe Milo a Hayden udělali chvilku času a paparazzi je vyfotili jak se objímají. Jsou to opravdu skvělé fotky, prostě jim to spolu moc sluší! Těch fotek je hodně, takže sem dávám pouze klikací obrázky, které vás odkážou do zahraniční galerie.

Hayden-milo hayden milo heroes set 05 Hayden-milo hayden milo heroes set 03

24.6.08 EDIT:

Dnes jsem ještě objevila pár fotek, které pokud se nepletu, nejsou v galerii, na kterou odkazují obrázky nahoře. Tak jsem je ještě přidala do tohoto článku (klik- celý článek)


Hayden and GUN!

23. června 2008 v 11:30 In Heroes
Wow, přes víkend se objevilo docela hodně nových fotek. Jsou to opět fota z 21.6. na natačení třetí sezóny Heroes. Hayden na nich střílí z pistole! Musím říct, že se mi v těch hnědých vlasech nějak zalíbila. A v tom černém oblečení k tomu vypadá fakt úžasně a drsně!On The Set Of Heroes

22. června 2008 v 17:08 In Heroes
Wow, objevili se nové fotky ze soboty 21.června, kdy Hayden natáčela třetí sezónu Hrdinů. Fotky jsou opravdu zajímavé! Hayden na nich má tmavě hnědé vlasy sčesané do culíku. A moc jí to sluší, vypadá tam fakt fantasticky a docela drsně s tou pistolí☺

Hayden and Shania

22. června 2008 v 8:44 Same dress
Možná jste viděly fotografie, kde má Hayden na sobě krásné dlouhé bílé šaty. Tyto šaty, si ale nevybrala pouze Hayden, ale i zpěvačka ShaniaTwain. No a já se vás ptám: které mylslíte, že sluší víc? Podlě sluší oběma, vypadají v nich skvěle, ale přece jenom se mi celkově více líbí Hayden.
Hlasuj v anketě

TEEN CHOICE 2008

21. června 2008 v 9:53 News about Hayden
Každoročně můžete hlasovat pro svou oblíbenou celebritu nebo seriál na Teen Choice Awards. Stačí kliknout ZDE a nahoře v Cast Your Vote napsat svůj e-mail a datum narození a pak už můžete hlasovat.
Říkám vám to hlavně proto, že byl nominován seriál Heroes pro nejlepší akční seriál. Dále byli nominováni Lost, Prison Break, Smallville a Terminator: The Sarah Connor Chronicles.
V různých anketách o nejlepší celebrity byla několikrát nominována Hayden Panettiere, ale i jiní herci ze seriálu Hrdinové, a to: Milo Ventimiglia, Ali Larter, Zachary Quinto a Kristen Bell.
Určitě se tam podívejte a pokud je nominován váš oblíbenec, tak ho určitě podpořte, není na tom nic složitého:)
Click

Leaving Club Butter

20. června 2008 v 18:52 2007-erlier-candids
Protože se neobjevili žádné novinky, přidala jsem alespoň starší paparazzi fotky z 19.11.2007, kdy Hayden opouštěla club Butter. Moc jí to slušelo, ale přijde mi, že spíš víc fotili toho černocha, než Hayden☺

16. YOU Magazine

18. června 2008 v 18:18 PhotoShoots
Už docela dlouho jsem nepřidala nějaký photoshoot, tak to napravuji a přidávám sem fotky, které Hayden nafotila v roce 2007 pro YOU Magazine. Tento shoot je velice zajímavý, Hayden na těch fotkách vypadá nezvykle, ale sluší jí to!

Kira Plastinina Party - Candids

16. června 2008 v 13:04 2008-candids
Objevilo se ještě několik candid fotek z akce Kira Plastinina Party ze 14.6. Hayden je na nich opět s Milem a opět jim to spolu moc sluší:)

EDIT:

Dnes (17.4) jsem ještě přidala tři nové fotky, kde je opět Hayden a Milo a jsou to opravdu povedené fotky, určitě se koukněte:)

Kira Plastinina Party (cože?)

15. června 2008 v 14:51 2008-ap
Nějak tomu NEROZUMÍM! Na zahraničních stránkách se objevili fotky ze společenské akce, u kterých je nápsáno, že jsou ze včerejška (14.6). To ovšem není tak divné, jako to, že na nich má Hayden opět DLOUHÉ VLASY. Tak jako nevím, co to má být. Že by nějaký omyl, nebo si snad vlasy nechala upravit uměle? No opravdu to nechápu, musíme počkat až se objeví nějaká informace, nebo nové fotky. Každopádně tam vypadá skvěle!Hayden on the Beach

15. června 2008 v 10:01 2007-erlier-candids
Tak ještě dva týdny školy a pak už konečně začnou letní prázdniny. Taky se tak těšíte? Já tedy rozhodně. Nejvíce asi na dovču u moře. No a abych trochu naladila tu "letní atmosféru" přidala jsem paparazzi fotky z října 2007, kde si Hayden užívá napláži u moře se svým bývalým příletem Stephenem. Tyhle fotky se mi moc líbí, protože je na nich Hayden taková veselá:)


FAMILY SITE

14. června 2008 v 16:23 News
Ahojky
Mám pro vás jednu důležitou informaci! Mám nový blog! Teda není to tak, že bych si ho založila, pouze jsem ho převzala po bývalé majitelce, protože s blogem chtěla skončit. Včera mi blog svěřila a dnes jsem tam už přidala nějaké články a hlavně jsem ho musela hodně upravit.
No a asi se ptáte o čem ten blog je. Je o americké herečce a zpěvačce Hilary Duff. Já sice vím, že o ní už existuje spousta blogů a webů, ale tak co, proč bych to nezkusila že:) Jenom doufám, že to moje rozhodnutí převzít blog, nebylo moc unáhlené a že mi to tam vydrží:)
Nic se tím ale nemění, o Hayden samodřejmě budu psát dál a tato stránka je pro mě taková hlavnější. Mám to tu moc ráda a rozhodně bych to tu úplně nevyměnila za jiný blog:)
Tak co vy na to? Budu ráda, když mou novou stránku navštívíte a okomentuje:)

Hayden in the town

11. června 2008 v 16:21 2008-candids
Objevili se ještě jedny fotky z 8.června. Hayden na nich má samodřejmě nový účes. Pořád se s tím ňák nemůžu smířit:) Jinak vypadala moc pěkně.

TAK TO JE SÍLA!!!

10. června 2008 v 18:54 News about Hayden
Novinky jsem chtěla přidat už včera, ale bohužel mi nešel internet. Dneska to napravuji, a mám pro vás hodně podstatnou novinu. Pro mě je to docela ŠOK ... no prostě Hayden je OSTŘÍHANÁ! A to na mikádo, svědčí o tom dvoje nové paparazzi fotky. Nový účes jí celkem sluší, ale nechápu proč to udělala. Dyť její vlasy byly tak úžasné! Zrovna. když jsem si prohlížela nové scany pro Glamour, tak jsem si říkala, jak má nádherné vlasy .... a ona se najednou nechá ostříhat. Nevím jsetli sama od sebe, nebo jestli to třeba není kvůli nějaké roli v TV. Každopádně je to HODNĚ VELKÁ ŠKODA! Já bych byla radši, kdyby měla vlasy pořád krásně dlouhé!
Tak co říkáte na změnu? Pod článkem jsem nechala anketu, kde se můžete vyjádřit k novému účesu.
A tady se můžete podívat na více fotek.

Glamour 2008

10. června 2008 v 17:51 Magazines
Páni! Hayden se objevila na obálce časopisu Glamour pro červenec 2008. Naftolia i několik fotek. které jsou naprosto úžasné. Hlavně v těch dlouhých růžových šatech. Bylo jí věnováno několik stránek, takže kromě fotek tam o Hayden najdete i článek.Heroes 3 - On the Set

8. června 2008 v 9:45 In Heroes
Poslední dobou se to paparazzi fotkama jen hemží. Tentokrát se objevili nové fotky z natáčení již 3. sezóny seriálu Hrdinové. Na fotkách společeně s Hayden můžeme vidět i Mila a to dokonce jak se spolu objímají. Jsou to prostě překrásné fotky! Určitě se koukněte, stačí kliknout na tyto obrázky:

Hayden-milo-hug hayden panettiere hug 01 Hayden-milo-hug hayden panettiere hug 04

Promo photos

7. června 2008 v 22:37 Promotional
Krásné promo fotky Heroes, určitě je znáte a už jste je viděli, ale jsou opravdu pěkné.

Červnový Kalendář

5. června 2008 v 19:01 Calendars
Protože začal červen, přidávám nový kalendář na tento měsíc. Je moc krásný, hlavně jsou na něm krásné fotky Hayden. Je zahraniční stránky a našla jsem k němu malý blend.______________________________________________________

G-book: here // E-mail: hayden-fansite@email.cz