Červenec 2011

Hayden vs. Madonna

31. července 2011 v 14:46 Same dress
Protože zatím nejsou žádné novinky, rozhodla jsem se rozšířit jiné rubriky, např. tuto s názven Same dress - aneb dvě celebrity ve stejných šatech. Tady se shodla Hayden se zpěvačkou Madonnou. Obě si vzaly černé krajkové minišaty. Bohužel Madonna přes ně má ještě bundu, takže není dobře vidět. Co myslíte, které sluší víc. U Hayden je určitě plus, že je do nich více opálená a hrozně mě zaujaly její boty.

imagebam.com

Joshua Radin - I'd Rather Be With You (with Hayden)

30. července 2011 v 11:00 Videos
Jsem zpět, ale neobjevily se žádné nové fotky, což mě mrzí. Tak alespoň přidám nějakou starší věc. Možná to mnoho z vás neví, ale Hayden se objevila také ve videoklipu a to zpěváka Joshui Radina v písni I'd Rather Be with You. Je tam skvělá:)


Menší Hiatus

28. července 2011 v 10:35 News
Zdravím! Novinky, nebo jakékoliv nové články přidám nejspíš až v sobotu. Možná v pátek večer, alespíš ta sobota. Jedu se taky podívat na chatu, takže tak ty dva dny tu nic nového nečekejte a omlouvám se Affs, že je nebudu moci navštívit. Budu se na vás těšit!
HaY


New roles for Hayden

27. července 2011 v 14:29 News about Hayden
Hayden by měla dostat roli ve dvou nových filmech! První z nich nese název Downers Grove, jedná se o thriller/horor a bude v něm hrát také například herečka Nikki Reed.
Druhý film, kde by se Hayden měla objevit se jmenuje The Black Hole, mělo by se jednat o sci-fi film.
Oba by měly být natočeny v roce 2012. Tak doufám, že se tam Hay skutečně objeví. Jsem ráda, že jí obsazují i do jiných žánrů, než ve kterých začínala, což byly romantické komedie. Na její nové filmy se moc těším!
.

Neutrogena Fresh Face Campaign 2010

26. července 2011 v 13:09 Actions & Campaigns
Bohužel, novinky se zatím žádné neobjevily, tak alespoň přidám nějaké starší věci, které na blogu ještě chybí. Jak možná víte, Hayden často působí v campani pro kosmetickou značku Neutrogena. Tady jsou 2 scany z této campaně a Hayden tam vypadá opravdu skvěle!

imagebam.com imagebam.com

Personal Photos 0.2

24. července 2011 v 14:07 Others
Objevily se nové osobní fotky Hayden. Bohužel nevím ze kdy přesně jsou, každopádně je na nich Hayden se svými kamarádkami a moc jí to sluší. Nejspíš fotky z nějaké oslavy nebo párty.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


New Candids + Omluva

22. července 2011 v 23:15 2011-candids
Hayden byla viděna 18. července v Los Angeles. Vypadala skvěle, ale poprvé jí vidím s cigaretou a musim říct, že jí opravdu nesluší a vůbec bych to do ní neřekla, takže doufám, že to bylo jenom příležitostně:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

OMLUVA!
Jinak, můj počítač je o té doby co jsem se vrátila z dovolené pořád rozbitý, mám ho hrozně zasekanej a blogy se mi občas zobrazujou trošku rozházeně, takže bych se chtěla omluvit, že tak často nejsem a nemůžu na blogu pořádně zapracovat:( Také se omlouvám Affs, že je tak často nenavštěvuju. Nevím kdy mi PC opraví, ale doufám, že tak do týdne, jinak přijdu o nervy! :D


Neutrogena's 2nd Annual Wave for Change

21. července 2011 v 10:01 2011-ap
Hayden se 18. července objevila na akci Neutrogena's Annual Wave společeně s Vanessou Hudgens. Oboum to moc slušelo, zajímavé je že Vanessa je také ostříhaná na krátko, kvůli roli ve filmu tuším.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Hayden in Beverly Hills

19. července 2011 v 20:58 2011-candids
Konečně se objevily nové fotky Hayden. Už jsem si řikala co se s ní stalo. Jedná se o paparazzi fotky z 15. července kdy byla Hayden viděna v ulicích Beverly Hills. Měla pěkné šaty.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Carmel - New Still Photo

17. července 2011 v 18:11 Movies & TV work
Objevila se nová still fotka z nového filmu Hayden s názvem Carmel. Je bohužel jen jedna, ale je opravdu krásná. Snad se jich objeví brzy více.

imagebam.com

POTM 6 - zvolena

15. července 2011 v 14:49 Photo of the Moment
Takže je načase ukončit hlasování o POTM číslo 6. Pouze o tři hlasy zvítězila fotka s číslem 1 . Jedná se o paparazzi fotku, kde to Hayden opravdu moc sluší:)

imagebam.com

CARMEL - trailer

12. července 2011 v 11:28 Videos
Objevil se trailer na Haydenin nejnovější film s názvem Carmel.


Teen Choice Awards Nominations

10. července 2011 v 13:33 News about Hayden
Bohužel, čekala jsem nějaké nové fotky Hayden, ale žádné se neobjevily. Asi jedinou zajímavostí je, že jsou zveřejněny nominace na Teen Choice Awards pro rok 2011. V jedné kategorii (Movie Horror) byl nominován Haydenin nejnovější film Scream 4 (Vřískot 4.) Takže pokud chcete, hlasujte pro film na stránkách Teen Choice.

Teen Choice Movie Horror
• Piranha 3D: The Sequel
• Paranormal Activity 2
• Let Me In
• Saw 3D: The Final Chapter
Scream 4


I am back!

10. července 2011 v 13:01 News
Ahooj:) tak už jsem se vrátila z dovolené. Klidně bych se tam zase vrátila. Brzy doplním novinky, pokud nějaké jsou. Bohužel mezitím, co jsem byla pryč se mi trochu porozbil počítač, takže teď ho mám extrémně zpomalenej, takže tak týden možná dva nebudou asi tak časté aktualizace a nejspíš i SB nebudu moct tak často obíhat. Ale budu se snažit. Až se to dá do pořádku, bude to tu snad jako dřív.
HaY


HIATUS (dovolená) do 9.7. 2011

1. července 2011 v 15:12 News
Zdravím milí návštěvníci a SB

Odjíždím na dovolenou do Itálie, kde budu týden, takže nečekejte žádné novinky a SBéčkům se omlouvám, že tento týden nebudu moct navštívít jejich blogy.

Mezitím můžete stále hlasovat o POTM (photo of the moment). Jinak ostatní novinky a nové články přidám až se vrátím. Budu se těšit:)
Bye Bye, HaY


______________________________________________________

G-book: here // E-mail: hayden-fansite@email.cz