Únor 2012

JSEM ZPĚT ... ALE ... STRÁNKY SE STĚHUJÍ! /agron-daily.blog.cz /

11. února 2012 v 23:11 News
Tak HaY se vám hlásí zpět ve službě xD. Hory jsem si užila, pololetí je úspěšně za mnou a jedinou otázkou, která mi vrtala hlavou bylo jak to bude s blogem.

No psala jsem tady před hiatusem, že o Hayden poslední dobou nejsou moc novinky. Bohužel ani v době hiatusu se to nějak nezlepšilo a pokud by to tak šlo dál, tak by na blog nebylo co přidávat. Je tedy možnost přidávat sem staré fotky, ale přeci jen, tento blog existuje už od roku 2008, tudíž tu už většina fotek je a brzo bych je asi taky vyčerpala.

Takže po dlouhém přemýšlení, jsem se nakonec rozhodla přestěhovat se na jiný blog. Sice mi je to celkem líto, ale když není co přidávat, tak se nedá nic dělat.

TAKŽE BYCH VÁS RÁDA POZVALA NA NOVĚ OTEVŘENOU STRÁNKU O HEREČCE A ZPĚVAČCE DIANNĚ AGRON, KTEROU JSEM SI POSLEDNÍ DOBOU HODNĚ OBLÍBILA A SAMOZŘEJMĚ TAKY SERIÁL GLEE, ODKUD JÍ PŘEDEVŠÍM MŮŽETE ZNÁT.

VŠECHNY AFFILIATECH BYCH SI RÁDA VZALA SEBOU, TAKŽE SI VÁM TAM PŘEPÍŠU, ALE POKUD BY NĚKDO MĚL NĚCO PROTI, TAK TO SAMOZŘEJMĚ POCHOPÍM, STAČÍ JENOM NAPSAT :) Pokud souhlasíte, tak bych vás mé milé affs chtěla poprosit, o změnu mé adresy na agron-daily.blog.cz

No třeba se sem ještě někdy vrátím, když se zas o Hayden rozjedou novinky, ale docela i mám chuť na něco nového a Dianna je podle mě skvělá, krásná a sympatická osoba, takže mě blog o ní celkem chytnul :)

AGRON-DAILY.BLOG.CZ

AGRON-DAILY.BLOG.CZ


______________________________________________________

G-book: here // E-mail: hayden-fansite@email.cz