News

JSEM ZPĚT ... ALE ... STRÁNKY SE STĚHUJÍ! /agron-daily.blog.cz /

11. února 2012 v 23:11
Tak HaY se vám hlásí zpět ve službě xD. Hory jsem si užila, pololetí je úspěšně za mnou a jedinou otázkou, která mi vrtala hlavou bylo jak to bude s blogem.

No psala jsem tady před hiatusem, že o Hayden poslední dobou nejsou moc novinky. Bohužel ani v době hiatusu se to nějak nezlepšilo a pokud by to tak šlo dál, tak by na blog nebylo co přidávat. Je tedy možnost přidávat sem staré fotky, ale přeci jen, tento blog existuje už od roku 2008, tudíž tu už většina fotek je a brzo bych je asi taky vyčerpala.

Takže po dlouhém přemýšlení, jsem se nakonec rozhodla přestěhovat se na jiný blog. Sice mi je to celkem líto, ale když není co přidávat, tak se nedá nic dělat.

TAKŽE BYCH VÁS RÁDA POZVALA NA NOVĚ OTEVŘENOU STRÁNKU O HEREČCE A ZPĚVAČCE DIANNĚ AGRON, KTEROU JSEM SI POSLEDNÍ DOBOU HODNĚ OBLÍBILA A SAMOZŘEJMĚ TAKY SERIÁL GLEE, ODKUD JÍ PŘEDEVŠÍM MŮŽETE ZNÁT.

VŠECHNY AFFILIATECH BYCH SI RÁDA VZALA SEBOU, TAKŽE SI VÁM TAM PŘEPÍŠU, ALE POKUD BY NĚKDO MĚL NĚCO PROTI, TAK TO SAMOZŘEJMĚ POCHOPÍM, STAČÍ JENOM NAPSAT :) Pokud souhlasíte, tak bych vás mé milé affs chtěla poprosit, o změnu mé adresy na agron-daily.blog.cz

No třeba se sem ještě někdy vrátím, když se zas o Hayden rozjedou novinky, ale docela i mám chuť na něco nového a Dianna je podle mě skvělá, krásná a sympatická osoba, takže mě blog o ní celkem chytnul :)

AGRON-DAILY.BLOG.CZ

AGRON-DAILY.BLOG.CZ

Novinky + HIATUS ještě chvíli potrvá

30. ledna 2012 v 20:52
Takže, doplnila jsem alespoň novinky (resp. 1 novinku), konkrétně candids fotky z 22. ledna 2012, kdy byla Hayden nakupovat.

Druhá věc je, že za pár dní jedeme na hory, takže musím prodloužit HIATUS. Ozvu se vám asi tak kolem 10. února.
No, také mě napadly takové menší úvahy...už nějakou dobu se neobjevuje moc novinek o Hayden a není tak co přidávat na blog, což mě hodně mrzí. Tak jsem trochu uvažovala, že až skončí hiatus, možná bych se přestěhovala na blog s jiným zaměřením, nejspíš jinou celebritou či seirálem. Ale zas by mi asi tohoto blogu bylo líto..ho opustit. Co myslíte vy??

PS: omlouvám se Affs a prosím je aby mě po dobu hiatusu omluvily z kontrol. Děkuji :)

At Whole Foods in Hollywood 22/1/2012

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

HIATUS (jen na chvíli)

21. ledna 2012 v 21:13
Bohužel i na mě dolehla časová tíseň, vůbec nestíhám a potřebuju si dát o blogu na chvíli pauzu, protože sledovat novinky o Hayden a ještě mých affs teď tak trochu nezvládám.

Takže bych se vám chtěla moc omluvit, ono beztak teď o Hay není moc novinek, ale asi tak do konce ledna tu nebudu. Pak se stopro vrátím, jenom se teď potřebuji soustředit hlavně na školu a tak, vždyť to znáte :)

Prosím Affs, kdyžtak mě v době mé nepřítomnosti omluvte z kontrol. Díky :)

Brzy se vrátím, HaY

HAPPY NEW YEAR!

31. prosince 2011 v 11:44
Tak bohužel se o Hayden neobjevily žádné novinky. Tak bych vám alespoň chtěla popřát, ať si užijete poslední den v tomto roce a co nejlépe oslavíte silvestr. A hlavně přeji hodně štěstí, zdraví a úspěchů do nového roku 2010!!
Vaše HaY

HAPPY CHRISTMAS AND NEW YEAR 2012

24. prosince 2011 v 9:34
Konečně jsme se všichni dočkali :) Takže nezbývá než vám všem popřát krásné Vánoce, příjemné prožití svátků a hlavně hodně štěstí a zdraví do nového roku 2012!!!
Vaše HaY

Nestíhám, nestačím :D

4. října 2011 v 10:22
Chtěla bych se omluvit, že teď moc nejsem na blogu, mám trochu nestíhačku. Oni zrovna ani nejsou nějaké novinky o Hayden, každopádně tak ve čt nebo pá už sem něco přidám a také oběhnu Affs, kterým se zároveň omlouvám, že je teď moc nenavštěvuji. Díky za pochopení:)

Sorry!

28. srpna 2011 v 13:22
Omlouvám se, že jsem se tu od středy neukázala. Chtěla jsem sem napsat HIATUS, ale bohužel už jsem to nák nestihla a pak už jsem nebyla doma. No ale teď už jsem zpět, takže se jdu mrknout, jestli jsou nějaké novinky a oběhnu Affs.

Menší Hiatus

28. července 2011 v 10:35
Zdravím! Novinky, nebo jakékoliv nové články přidám nejspíš až v sobotu. Možná v pátek večer, alespíš ta sobota. Jedu se taky podívat na chatu, takže tak ty dva dny tu nic nového nečekejte a omlouvám se Affs, že je nebudu moci navštívit. Budu se na vás těšit!
HaY

I am back!

10. července 2011 v 13:01
Ahooj:) tak už jsem se vrátila z dovolené. Klidně bych se tam zase vrátila. Brzy doplním novinky, pokud nějaké jsou. Bohužel mezitím, co jsem byla pryč se mi trochu porozbil počítač, takže teď ho mám extrémně zpomalenej, takže tak týden možná dva nebudou asi tak časté aktualizace a nejspíš i SB nebudu moct tak často obíhat. Ale budu se snažit. Až se to dá do pořádku, bude to tu snad jako dřív.
HaY

HIATUS (dovolená) do 9.7. 2011

1. července 2011 v 15:12
Zdravím milí návštěvníci a SB

Odjíždím na dovolenou do Itálie, kde budu týden, takže nečekejte žádné novinky a SBéčkům se omlouvám, že tento týden nebudu moct navštívít jejich blogy.

Mezitím můžete stále hlasovat o POTM (photo of the moment). Jinak ostatní novinky a nové články přidám až se vrátím. Budu se těšit:)
Bye Bye, HaY

RETURN? YES!

13. června 2011 v 20:45
Ano je to tak. Skoro po 2 letech jsem se rozhodla vrátit se na hayden-panettiere.blog.cz. I když vím, že už sem asi moc lidí nechodí, doufám, že se to tu zase rozjede, jako dřív.

Nedávno jsem tu psala, že jsem se vrátila k blogování, ale na jiné stránce, tam jsem pořád, ale začalo se mi trochu stýskat po tomto blogu. Přece jen jsem se mu věnovala skoro 2 roky. A bylo škoda, ho jen tak nechat v zapomění upadnout úplně.

Takže první věc, co se tu bude dít je velká REKONSTRUKCE. Příjdou nějaké změny, nový layout a podobně. Také SB bych měla nějak vyřešit. Mnoho z SB, které jsem tu kdysi mývala, už na svém blogu nepůsobí. Takže asi s SB budu muset začít znova.

Hlavně musím přidat všechny nové fotky a jiné novinky týkající se Hayden. To dá trochu zabrat, ale snad to všechno zvládnu.

Doufám, že to tu bude opět jako dřív:)

PO HODNĚ DLOUHÉ DOBĚ.....OMLUVA

9. června 2011 v 12:59
Zdravím milí návštěvníci!

Vím, že je to už pár let, co jsem se tu neobjevila. Omlouvám se, že jsem ani nenapsala důvod proč už sem nechodím a tak. Tenkrát jsem toho měla tak nějak moc, nestíhala jsem a to hlavně kvůli škole a tak jsem tak trochu na blog pozapomněla.

Nyní je konečně to těžké období pryč a já mám najednou víc času, tak jsem se rozhodla vrátit se k tvorbě stránek. Ovšem nebudu zatím pokračovat tady. Poslední dobou jsem si oblíbila seriál The Vampire Diaries a tak jsem založila stránku o jedné z postav seriálu - Caroline, kterou hraje Candice Accola. Není moc známá, ale pokud se na seriál díváte, určitě víte. Nevím jestli sem ještě třeba vůbec někdo chodí, ale kdyby ano, ráda bych vás na můj nový blog pozvala.

Na tento blog se někdy možná vrátím, možná taky ne. Každopádně jsem se mu věnovala dost dlouho a určitě ho nechci rušit, protože jsem to tu měla ráda. No tak uvidíme :)

Mějte se krásně a pokud chete navštivte moje nové stránky:)

HIATUS - Dovolená!

10. července 2009 v 15:06
Ahoj, chtěla bych vám jenom oznámil, že zítra odjíždím na dovolenou k moři cca na 10 dní. Proto nečekejte na blogu žádné novinky. Novinky doplním, až se vrátím.

Mějte se tu krásně a užívejte prázdnin!
HaY

HAPPY EASTER!

13. dubna 2009 v 8:51
Přeji vám krásné prožití Velikonoc! Užijte si to dneska!

Happy Valentine's Day

14. února 2009 v 9:49
Vám všem, co chodíte na tuto stránku i Hayden přeji krásné prožití Valentýna!

OMLUVA

4. února 2009 v 15:43
Ahojky zlata, chtěla bych se moc omluvit, že jsem tu teď několik dní vůbec nebyla. Měla jsem problémy s počítačem, ale už je to snad v pořádku. Takže se hned půjdu podívat, jestli jsou nějaké novinky o Hayden a popřípadě je sem přidám.

Vaše HaY

Nic nového

8. ledna 2009 v 19:19
Novinky nejsou žádné, Hayden si zřejmě stále užívá na své dovolené s Milem. Jinak o víkendu bych rádá změnila design, protože tento Merry Christmas už neni vhodný:)

PF 2009

31. prosince 2008 v 11:43
O Hayden se už dloho neobjevily žádné novinky, takže nejsou moc aktualizace.

Ale chtěla bych vám popřát, abyste si to dneska večer užili!
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2009!

HAPPY CHRISTMAS and NY 2009

23. prosince 2008 v 17:26
Chtěla bych popřát mým skvělým SB, ale i všem návštěvníkům tohoto blogu:

Veselé Vánoce, bohatého Ježíška a hodně štěstí, lásky a úspěchů v novém roce 2009.

Všichni si to užijte!
HaY

Christmas Time

12. prosince 2008 v 19:33
Ahoj, tak jak si užíváte předvánoční čas?

Já si ho tedy užívám, ale už by mohly být konečně prázdniny. No, ještě tyden to musíme vydržet. Alespoň, že se už ve škole moc neučíme.

Co se týká blogu, tak nový (zimní/vánoční) design plánuji už na tento víkend. Takže ho očekávejte asi během zítřka nebo neděle. Jinak přes prázdniny budu trochu upravovat blog, ale nebudou to nějaké výrazné změny. Hlavně chci upravit některé starší články, možná rozcestníky apod. Také bych ráda rozšířila nějaké "zaostalejší" rubriky.

Uvidím, jak to všechno přes prázdniny stihnu. 
 

Reklama


______________________________________________________

G-book: here // E-mail: hayden-fansite@email.cz