News about Hayden

Darren Tieste's The Beauty Book / NEW Photo

16. ledna 2012 v 10:43
Objevila se další nová fotka k photoshootu Darren Tieste's The Beauty Book for Brain Cancer. Už se pár fotek objevilo dříve, najdete je např. zde. Každopádně tato nová fotka je dokonalá!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Paris Birthday Party - NEW PHOTOS!

15. prosince 2011 v 21:00
Možná si ještě vzpomínáte na skvělé fotky Hayden z roku 2010, kdy byla na narozeninové párty Paris Hilton, kterou sice moc nemusím, ale Hay tam vypadala opravdu skvěle! Nyní se objevilo docela hodně nových fotek.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Beauty Book / 1 new photo

5. prosince 2011 v 18:24
Možná si pamatuje na neznámý shoot, kde byla k dispozici jen jedna fotka. Teď se objevila ještě jedna nová a moc hezká. Shoot se jmenuje The Beauty Book.

imagebam.com

Hayden in TOP 10 sexy sci-fi

7. září 2011 v 20:20
Americký kanál SyFy zveřejnil anketu nejvíce sexy žen, které si zahrály ve sci-fi filmu nebo seriálu. Hayden se v tomto žebřícku umístila na krásném 7. místě pro svoji roli v seriálu Heroes, kde si zahrála nesmrtelnou Claire. Jen pro zajímavost v anketě mužů zvítězil herec Hugh Jackman.

1. Sarah Michelle Gellar (Buffy the Vampire Slayer) - 12.7%
2. Jeri Ryan (Star Trek) - 10.9%
3. Jessica Alba (Fantastic Four) - 10.8%
4. Karen Gillan (Doctor Who) - 10.6%
5. Billie Piper (Doctor Who) - 7.7%
6. Anna Pacquin (True Blood) - 7.3%
7. Hayden Panettiere (Heroes) - 6.4%
8. Jane Fonda (Barbarella) - 5%
9. Carrie Fisher (Star Wars) - 4.7%
10. Sigourney Weaver (Alien) - 4.6%

HAPPY B-DAY HAYDEN!!!

21. srpna 2011 v 12:24
Dnes slaví úžasná herečka a zpěvačka Hayden Panettiere své 22. narozeniny! Tímto bych jí chtěla popřát hodně štěstí, zdraví, lásky a mnoho dalších úspěchů a příležitostí v kariéře. Vše nejlepší Hayden!

.

Hayden Talks Activism with Conde Nast Traveler

18. srpna 2011 v 14:01
Hayden mluvila o své roli v boji za ochranu velryb, delfínů apod. Objevila se moc krásná fotka z lodi Dana Point, moc jí to tam sluší a ty delfíni v pozadí jsou úžasní.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New roles for Hayden

27. července 2011 v 14:29
Hayden by měla dostat roli ve dvou nových filmech! První z nich nese název Downers Grove, jedná se o thriller/horor a bude v něm hrát také například herečka Nikki Reed.
Druhý film, kde by se Hayden měla objevit se jmenuje The Black Hole, mělo by se jednat o sci-fi film.
Oba by měly být natočeny v roce 2012. Tak doufám, že se tam Hay skutečně objeví. Jsem ráda, že jí obsazují i do jiných žánrů, než ve kterých začínala, což byly romantické komedie. Na její nové filmy se moc těším!
.

Teen Choice Awards Nominations

10. července 2011 v 13:33
Bohužel, čekala jsem nějaké nové fotky Hayden, ale žádné se neobjevily. Asi jedinou zajímavostí je, že jsou zveřejněny nominace na Teen Choice Awards pro rok 2011. V jedné kategorii (Movie Horror) byl nominován Haydenin nejnovější film Scream 4 (Vřískot 4.) Takže pokud chcete, hlasujte pro film na stránkách Teen Choice.

Teen Choice Movie Horror
• Piranha 3D: The Sequel
• Paranormal Activity 2
• Let Me In
• Saw 3D: The Final Chapter
Scream 4

Hayden & Wladimir Klitschko SPLIT

19. června 2011 v 13:52
Hayden a její (bývalý) přítel Wladimir se v květnu rozešli!

Hayden říká, že rozdělení pro ně bylo nejlepším řešení, ale že dále zůstávají velmi blízcí přátelé.

Wladimir řekl, že jim spolu bylo dobře, ale že jejich vztah byl složitý hlavně z pracovního hlediska.
"Mám velký respekt k Hayden jako k člověku i jako k příteli, a věřím, že po rozchodu zůstaneme přáteli." uvedl Wladimir o rozchodu.

Můj názor je, že se mi Wladimir k Hayden zas tak moc nehodil a nějak mi neseděl. Mnohem víc mi k ní seděl kolega z Heroes Milo W., se kterým chodila dříve. Ale myslím, že Hayden nebude mít o nápadníky nouzi.
:)

Amelia Earhart Photo

6. března 2009 v 19:48
Objevila se jedna moc krásná fotka, kterou Hayden nafotila pro magazín Glamour. Doufám, že jich nafotila víc a že objeví další fotky.


Hayden & Milo SPLIT?

24. února 2009 v 17:15
Tak nevím nevím, ale na různých zahraničních stránkách se píše, že se Hayden a Milo Ventimiglia se rozešly! Důvodem by měl být podle přátel především velký věkový rozdíl a tím pádem i rozdílné názory na život. Milo by se prý raději držel v ústranní a pracoval ve své produkční agentuře.
Zůstávají ovšem přáteli.

Nejdřív jsem tomu moc nevěřila, ale už je to několik dní a píše se to na hodně stránkách, takže to asi už bude definitvní. Můj názor je, že je to velká škoda, přála jsem jim aby to vydrželo. I když je pravda, že věkový rozdíl, může být problém. Slušelo jim to spolu, ale snad budou alespoň dobří přátelé.

TRAILER / I Love You, Beth Cooper!

15. února 2009 v 20:46
A je to tady! Objevil se první trailer k Haydeninému filmu I Love You, Beth Cooper! Můžete také navštívit oficiální stránku tohoto filmu.


Jedná se o komedii. Trailer je hodně zajímavý, vypadá to, že film bude vtipný a hodně potrhlý. Na internetu jsem našla jeden popis filmu:

Režie: Chris Columbus

I Love You, Beth Cooper je příběhem ukázkového hňupa, který se vyskytuje na každé správné střední škole. Tenhle hňup ale při závěrečné řeči řekne, že celou dobu, tajně miloval nejhezčí a nejpopulárnější spolužačku Beth Cooper. Avšak stejného dne k jeho překvapení sama Beth zazvoní u jeho dveří a slíbí mu noc, na kterou nezapomene. Nápad smrdí osmdesátými léty na sto honů, což by v tomhle případě mohlo být jen k dobru věci. Columbusův debut Noční dobrodružství měl zápletku velmi podobnou a rozhodně šlo o velmi příjemnou záležitost. Když se k tomu přidá i nějaká ta demolice veřejného majetku a pár hlášek, mohlo by jít ve výsledku o velmi příjemnou komedii.

Nosí Hayden Milovy košile?

4. února 2009 v 15:57
Taková zajímavost - v roce 2008 vyfotili paparazzi tento pár, když měla Milo na sobě červenou košili. Nedávno v roce 2009 se spolu opět objevily, ale tu samou košily na sobě měla Hayden. Můžeme si všimnout, že je jí košile trošku volnější. Zřejmě si jí od svého přítele vypůjčila:)

Golden Globe Update

14. ledna 2009 v 19:11
Objevily se fotky z 10.ledna. Hayden se zřejmě připravovala na Golden Globe a byla si nechat udělat manikúru.

free image host free image host free image host

Dále tu pro vás mám video z nedělní akce Golden Globe:

VOTE for TOP 99 WOMEN!

5. ledna 2009 v 20:15
AskMen.com vyhlašuje opět anketu o TOP 99 WOMEN a vy můžete rozhodnout o výsledcích!

Můžete volit ve třech okruzích (modelky x herečky x zpěvačky). Stačí vždy kliknout na obrázek celebrity, kterou máte rádi a ohodnotit ji na stupnici od 1 - 10 (10 je myslím nejlepší). Nominována byla Hayden, pro ní jsem samozřejmě hlasovala (dále pro: Eva Longoria, Kristen Stewart, Evangeline Lilly, Megan Fox, Ashley Tisdale a ještě některé ale teď zrovna nevim:)

AskMen.com Top 99 Women

VOTE NOW!

The Good Student / Trailer

22. prosince 2008 v 17:23
Objevil se trailer k novému filmu The Good Student. Hayden zde hraje studentku Allyson Palmer a měla by být dokonce i roztleskávačka (už zase:). Jinak film měl být podle IMdb.com komedie, ale podle tohoto videa, mi to až tak úplně nepřipadá.


New film?

20. prosince 2008 v 14:43
Objevil se plakát k novému filmu Hayden. Jmenuje se The Good Student, je z roku 2008 a měla by to být komedie. Dnes o něm čtu poprvé. Obal ale vypadá moc dobře.

free image host

3 NEW Photos

5. prosince 2008 v 16:21
Moc novinek se poslední dobou neobjevuje, ale máme tu alespoň 2 nové fotky, na kterých Hayden není bohužel moc vidět. Jsou ze 3.12.2008, když opouštěla restauraci Apple.
free image host free image host


Dále jsem do galerie přidala jedno nové foto, které se objevilo ze Sahara Casina, které Hayden nedávno navštívila v Las Vegas. Určitě se koukněte, stojí to zato!

Tattoo?

30. října 2008 v 21:30
Už jednou jste tu mohli vidět fotku, na které má Hayden nejspíš tetování. Nevím teda jistě, jestli to je pravé tetování. Má tam napsané slovo Vivere. Ve slovníku jsem to našla jako italské slovo (v překladu žít, prožívat).
FOTO:

3 New Photos

22. srpna 2008 v 15:41
Objevily se dvě nové fotky pro kabelky Dooney & Bourke. Na obou vypadá Hayden skvěle! Dáletu máme první promo fotku pouze s Hayden ke třetí řadě seriálu Hrdinové.
 
 

Reklama


______________________________________________________

G-book: here // E-mail: hayden-fansite@email.cz