Same dress

Hayden vs. Madonna

31. července 2011 v 14:46
Protože zatím nejsou žádné novinky, rozhodla jsem se rozšířit jiné rubriky, např. tuto s názven Same dress - aneb dvě celebrity ve stejných šatech. Tady se shodla Hayden se zpěvačkou Madonnou. Obě si vzaly černé krajkové minišaty. Bohužel Madonna přes ně má ještě bundu, takže není dobře vidět. Co myslíte, které sluší víc. U Hayden je určitě plus, že je do nich více opálená a hrozně mě zaujaly její boty.

imagebam.com

Hayden and Eva

8. března 2009 v 9:18
Hayden Panettiere i Eva Longoria se objevily ve stejných žlutých šatech. Tady je pro mě těžké rozhodnout. Sluší oběma stejně dobře. Možná Evě o trochu víc, protože na ní více vyniknout. Ale u Hayden se mi zase líbí víc boty. Co na to říkáte vy?

Hayden and Demi

21. listopadu 2008 v 18:40
Ve stejných šatech, jako na sobě měla Hayden se tentokrát objevila zpěvačka Demi Lovato. Komu myslíte, že padnou víc? Podle mě Demi tyto šaty moc nesluší, u Hayden se mi líbí, že je do nich víc opálená, ale škoda, že Hayden není na té fotce zepředu ... nemůžu tak moc soudit.
Anketa:

Hayden and Dita

23. srpna 2008 v 12:38
Po hodně dlouhé době přidávám stejné šaty. Tentokrát si vybrali stejné lesklé minišaty Hayden a Dita Von Teese. Na každé ty šaty vypadají úplně jinak, ale podle mě sluší určitě víc Hayden! Prostě v nich vypadá tak nějak lépe. Hlavně se mi nelíbí černé silonky Dity, které se podle mě k šatům nehodí! Co myslíte vy?

Hayden and Shania

22. června 2008 v 8:44
Možná jste viděly fotografie, kde má Hayden na sobě krásné dlouhé bílé šaty. Tyto šaty, si ale nevybrala pouze Hayden, ale i zpěvačka ShaniaTwain. No a já se vás ptám: které mylslíte, že sluší víc? Podlě sluší oběma, vypadají v nich skvěle, ale přece jenom se mi celkově více líbí Hayden.
Hlasuj v anketě

Hayden and Jessica

20. května 2008 v 20:21
Opět přídavám same dress, aneb stejné šaty. Tentokrát budeme porovnávat Hayden a Jessicu. Obě dvě na sobě měli stejné černé minišaty. Mě se tedy víc líbí na Hayden. Celkově mi na ní lépe se sedí a myslím, že zvolila i lepší boty než Jessica. A co myslíte vy? Pište do komentářů a hlasujte v anketě pod článkem.

Hayden and Maggie

20. dubna 2008 v 13:58
Po dlouhé době přidávám zase nějakou tu "shodu šatů". Tentokrát se shodly Hayden a Maggie Grace, kterou můžete znát především ze seriálu Ztraceni, nebo hororu Mlha. V tomto případě je podle mě těžké rozhodnout, sluší to oběma. A co na to říkáte vy? Hayden nebo Maggie? (Anketa pod článkem).

Hayden, Maria nebo Eva?

28. února 2008 v 21:52
Tak tu mám zase nějakou shodu šatů. Tentokrát tedy nejsou úplně stejné. Tři celebrity si na sebe oblékli stejný střih šatů, ovšem každá v jiné barvě. Já bych řekla, že jsou všechny hezké ... a co říkáte vy?

Hayden and Vanessa

18. ledna 2008 v 18:17
Hayden Panettiere nebo Vanessa Hudgens? Obě zvolily krátké černé šaty. Které víc sluší? Mě se tedy, víc líbí na Hayden, protože na níc víc vyniknou. U Vanessy moc splývají s vlasy a nepůsobí kontrastně. Jaký je váš názor ? Hlasujte v anketě nebo pište do komentářů.
 
 

Reklama

______________________________________________________

G-book: here // E-mail: hayden-fansite@email.cz