Visage

Diskuze k účesům

25. června 2008 v 17:27
V poslední době jsme si mohly všimnout několika účesů, ve kterých se Hayden objevila. Samodřejmě základem jsou její původní krásně dlouhé blonďatévlasy. Pak ale přišla veliká změna, kterou byl velice krátký sestřih. Nevypadá sice špatně, ale podle mě to není ono! K Hayden se dlouhé vlasy krásně hodí. Ale to není vše! O víkendu se obejvili fotky z natáčení Heroes, kde má Hayden zase jiný účes a to tmavé vlasy, které se mi moc zalíbili (předpokládám ale, že je to paruka, nebo spíš nějaký příčesek).
A mě by zajímalo, jako to vidíte vy! Které z těchto účesů se vám na Hayden líbí nejvíce? Své názory můžete psát do komentářů, nebo hlasujte v anketě pod článkem.

Anketa

HAIR STYLE

27. ledna 2008 v 9:43
Jak Hayden měnila účesy? Abych pravdu řekla, moc výrazné změny to nebyly. Zůstavá věrná svým dlouhým blondatým vlasům. A já si myslím že dělá dobře.

TIMELINE

16. ledna 2008 v 19:01
Jak Hayden vypadal dříve? Sesbírala jsem pár fotek, když byla Hayden malinká, teenager až do roku 2007 a udělala jsem z toho takovou koláž, kde můžeme postupně seldovat, jak se Hayden měnila.
! Nová koláž (vytvořena 18.8.2008) !
 
 

Reklama

______________________________________________________

G-book: here // E-mail: hayden-fansite@email.cz